Vieta Startinis Nr. Vardas, pavardė Šalis Gimimo data Amžiaus grupė 21,1km Vieta grupėje Laikas
1 4 Mikalai   Anoshka
Николай Аношко
belarus 1983.07.27 V 5-1:10.37 1 2:27.50
2 14 Aliaksandr     Kliuiko
Александр Клюйко
belarus 1975.05.03 V 6-1:12.39 2 2:28.22
3 39 Aliaksey  Haurychenka
Алексей Гавриченко
belarus 1978.12.09 V
1-1:10.08 3
2:29.12
4 32 Aliaksei  Chamadanau
Алексей Чемоданов
belarus 1983.08.18 V 7-1:12.39 4 2:29.38
5 56 Ihar  Tsetserukou
Игорь Тетерюков
belarus 1978.07.26 V 3-1:10.36 5 2:34.06
6 3 Uladzislau   Pramau
Андрей Гавриченко
belarus 1984.08.03 V 2-1:10.08 6 2:34.08
7 41 Andrei   Haurychenka
Андрей Гавриченко
belarus 1976.05.01 V
9-1:15.27 7 2:36.34
8 16 Ihar Dolbik
Игорь Долбик
belarus 1958.10.20 V50 10-1:19.26 1 2:43.27
9 40 Sviatlana   Kouhan
Светлана Ковган
belarus 1980.08.26 M
14-1:22.11 1 2:44.07
10 38 Mikalai  Mikhniuk
Николай Михнюк
belarus 1992.05.22 VJ 12-1:21.19 1 2:44.47
11 10 Dzmitry   Dzerazenka
Дмитрий Дерезенко
belarus 1986.03.17 V 8-1:13.47 8 2:45.26
12 24 Natallia   Tsitsoryna
Наталья Цицорина
belarus 1979.10.26 M
17-1:23.58 2
2:46.46
13 37 Pavel  Mikhniuk
Павел Михнюк
belarus
1989.06.01 V 11-1:21.19 9 2:47.08
14 36 Mikhail   Bratukhin
Михаил Братухин
belarus 1989.10.03 V 13-1:21.51 10 2:47.31
15 31 Alfonsas Kazlauskas
Алфонсас Казлаускас
lietuvis 1961.10.22 V40 18-1:24.45 1 2:49.39
16 18 Vidas Totilas
Видас Тотилас
lietuvis
971.03.23 V 20-1:25.05 11 2:52.27
17 1 Halina   Karnatsevich
Галина Карнацевич
belarus
1969.11.02 M40 16-1:23.57 1 2:53.04
18 12 Andrei   Pantsevich
Андрей Пацевич
belarus 1966.09.20 V40
19-1:24.50 2 2:53.33
19 25 Vasili   Lialeka
Василий Лялеко
belarus 1982.12.31 V
15-1:23.42 12 2:55.15
20 6 Pavel Mashei
Павел Машей
belarus 1979.07.14 V 4-1:10.36 13 2:55.35
21 35 Andrei  Bratukhin
Андрей Братухин
belarus 1991.07.20 VJ 27-1:33.30 2 2:57.46
22 15 Mikalai Valodchanka
Николай Володченко
belarus 1960.08.04 V50
24-1:29.41 2
3:06.29
23 33 Yauheniya Aryshсhuk
Евгения Орищук
belarus
1988.12.30 M 28-1:33.22 3 3:07.20
24 29 Mindaugas Garmus
Миндаугас Гармус
lietuvis
1981.11.18 V 29-1:33.32 14 3:07.38
25 13 Ivan   Leonenko
Иван Леоненко
belarus
1968.03.22 V40 23-1:28.22 3 3:11.07
26 2 Sviatlana   Lenkavets
Светлана Ленковец
belarus 1970.03.24 M40 30-1:35.57 2 3:11.17
27 5 Viachaslau Baranouski
Вячеслав Барановский
belarus
1961.08.16 V40 22-1:28.22 4
3:11.44
28 22 Egidijus   Auskalnis
Эгидиюс Аушкальнис
lietuvis 1970.02.20
V40 25-1:29.49 5 3:12.55
29 23 Saulius   Litvinavicius
Саулюс Литвинавичюс
lietuvis 1973.09.06 V
26-1:30.59 15 3:15.21
30 42 Viktar   Bolsun
Виктор Болсун
belarus
1973.02.27 V
21-1:27.18 16
3:35.38
31 26 Sada  Buksniene
Сада Букшнeне
lietuvis
1967.09.08 M50 31-1:40.19 3
3:35.57
32 20 Aleh  Andreichyk
Олег Андрейчик
belarus
1973.04.12 V 40-1:50.20 17 3:37.54
34 28 Algimantas  Kartocius
Альгимантас Карточюс
lietuvis
1950.11.06 M 33-1:47.11 1 3:40.31
35 11 Viktar   Lisouski
Виктор Лисовский
belarus 1964.05.10 V40
39-1:50.20 6
3:51.47
36 19 Tatsiana   Hurskaya
Татьяна Гурская
belarus
1980.12.19
M 38-1:49.47 5 3:52.02
37 17 Aliaksandr   Abidziyeтtau
Александр Обидиентов
belarus
1977.05.23 V
34-1:47.11 18 3:52.44
38 27 Povilas Ramoška
Повилас Рамошка
lietuvis
1957.06.30 V50
37-1:48.54 3
3:52.44
39 30 Vytautas   Čiuplys
Витаутас Чюплис
lietuvis 1941.11.22 V60
36-1:48.07 2 3:56.19
40 8 Igor   Frolov
Игорь Фролов
rusas
1984.12.07 V 32-1:41.10 19
4:23.06
41 9 Pavel  Zubkou
Павел Зубков
belarus
1988.07.22 V 35-1:47.25 20 4:23.43
42 7 Aliaksandr   Karaliou
Александр Крестинин
belarus 1950.01.26 V60 42-1:52.07 3 4:45.48

GENERALINIS RĖMĖJAS:


RĖMĖJAI:

  • Azarto Technika
  • Maristika
  • Mineralinis vanduo Vytautas
  • Snaigė
  • Sanatorija Belorus
  • Vandens Parkas
  • Mineralinis vanduo Akvilė
  • Biurui plius - kanceliarinės prekės
  • SINLAB

INFORMACINIAI RĖMĖJAI: