Rezultatai 2012Rezultatai 2013 Rezultatai 2014

 

REZULTATAI 2012

Vieta Startinis Nr. Vardas, pavardė Šalis Gimimo data Amžiaus grupė 21,1km 35 kmVieta grupėje Laikas
1 32 Aliaksandr Kiptach
Александр Киптач
ukraine 6/12/1986 м 2-1:17.36 1-2:09.47 1 2:38.40
2 44 Andrei Gordeev
Андрей Гордеев
belarus 8/7/1973
м 1-1:17.36
2-2:09.47 2 2:39.43
3 45 Aliaksey Haurychenka
Алексей Гавриченко
belarus 12/9/1978
м
1-1:17.36 4-2:12.50
3
2:43.53
4 21 Aliaksandr Kliuiko
Александр Клюйко
belarus 5/3/1975 м 5-1:18.12
3-2:12.30
4 2:44.56
5 43 Mikalai Anoshka
Никалай Аношко
belarus 7/27/1983 м 1-1:17.36
5-2:17.36
5 2:51.20
6 33 Mikalai Mikhniuk
Николай Михнюк
belarus 5/22/1992
м 6-1:22.30
6-2:22.34 6 2:55.53
7 1 Halina Karnatsevich
Галина Карнацевич
belarus 11/2/1969
ж 40
12-1:27.00
9-2:28.37 1 3:01.23
8 24 Piotr Yudzitski
Петр Юдицкий
belarus 7/12/1959
м 50 9-1:25.13 7-2:26.33
1 3:01.40
9 46 Natallia Tsitsoryna
Наталья Цицорина
belarus 10/26/1979
ж
11-1:26.04 8-2:26.58 1 3:02.23
10 26 Tadevush Zhautok
Тадеуш Желток
belarus 4/1/1964 м 40 8-1:23.04 10-2:31.16 1 3:10.10
11 50 Yauheniya Aryshсhuk
Евгения Орищук
belarus 12/30/1988
ж 17-1:31.24
13-2:36.05 2 3:12.41
12 19 Alfonsas Kazlauskas
Алфонсас Казлаускас
lietuvis 10/22/1961 м 50
15-1:29.44 12-2:34.48 2
3:15.19
13 25 Andrei Pantsevich
Андрей Панцевич
belarus
9/20/1966 м 40 13-1:28.13
15-2:39.31 2 3:16.59
14 13 Aliaksandr Lianha
Александр Лянга
belarus 5/5/1989
м 7-1:22.55
11-2:33.59
7 3:18.37
15 23 Ihar Dolbik
Игорь Долбик
belarus 10/20/1958 м 50 10-1:25.36 14-2:37.04 3 3:19.26
16 22 Mikalai Valodchanka
Николай Володченко
belarus
8/4/1960
м 50 18-1:34.23 17-2:45.11 4 3:26.16
17 17 Ivan Leonau
Иван Леонов
belarus
6/7/1986
м 19-1:35.57 18-2:47.03 8 3:28.28
18 9 Aleh Kashanski
Олег Кашанский
belarus 12/1/1980 м
16-1:31.19
16-2:43.26 9 3:28.51
19 18 Viktar Shumel
Виктор Шумель
belarus 8/21/1985
м
14-1:28.31
19-2:53.25 10 3:31.03
20 39 Saulius Litvinavicius
Саулюс Литвинавичюс
lietuvis 9/6/1973
м 21-1:37.02
20-2:57.33 11 3:40.01
21 7 Siarhey Sauchyts
Сергей Савчиц
belarus 9/18/1978
м 20-1:37.00
21-3:00.33
12 3:43.12
22 2 Sviatlana Lenkavets
Светлана Ленковец
belarus 3/24/1970 ж 40
24-1:41.21
23-3:06.58
2
3:49.02
23 34 Tadeusz Dziekonski
Тадеуш Диеконьский
lenkija
8/29/1950
м 60 29-1:46.32 22-3:05.10 1 3:49.53
24 11 Aleh Andreichyk
Олег Андрейчик
belarus
4/12/1973
м 33-1:49.34
25-3:08.30 13 3:50.56
25 12 Natallia Andreichyk
Наталья Андрейчик
belarus
8/21/1973 ж 34-1:49.34
26-3:08.30 3 3:50.56
26 53 Piotr Silkin
Петр Силкин
lietuvis 8/6/1941
м 60 37-1:50.00
27-3:09.20 2 3:52.29
27 35 Yauheni Loputs
Евгений Лопуть
belarus
5/13/1992 м 26-1:44.23
28-3:10.38 14
3:56.28
28 5 Mikalai Salanovicn
Николай Саланович
belarus 5/22/1963
м 40 23-1:40.24
29-3:11.12 3 3:57.39
29 3 Uladzimir Kalinkou
Владимир Калинков
belarus 3/19/1952
м 60
28-1:44.50
24-3:08.08
3 3:58.05
30 37 Piotr Rusakevich
Петр Русакевич
belarus
10/22/1993
м
27-1:44.23
30-3:17.09 15
4:12.01
31 16 Yauheni Stankevich
Евгений Станкевич
belarus
5/30/1994
м 32-1:49.25
31-3:20.12
16
4:13.58
32 47 Dovidas Sankauskas
Давидас Санкаускас
lietuvis 10/13/1978
м 36-1:50.00
36-3:33.59 17 4:20.34
33 54 Mindaugas Garmus
Миндаугас Гармус
lietuvis
11/18/1981
м 30-1:48.25
32-3:30.16 18 4:22.37
34 51 Yuliya Sidarkevich
Юлия Сидоркевич
belarus 3/2/1993
ж
31-1:48.26
33-3:30.16 4
4:22.37
35 52 Kinderis Gedeminas
Киндерис Гядиминас
lietuvis
5/12/1963
м 40 39-1:58.46
34-3:32.42
4 4:24.37
36 38 Marius Tumavicius
Марюс Тумавичюс
lietuvis
7/31/1981 м
44-2:07.43
37-3:36.03
19 4:25.49
37 14 Pavel Kulesh
Павел Кулеш
belarus
10/30/1986
м
38-1:50.01
35-3:33.03
20
4:34.15
38 27 Yauhen Zdanovich
Евгений Зданович
belarus 9/16/1989
м
40-2:00.35
38-3:38.43
21 4:35.27
39 48 Povilas Ramoška
Повилас Рамошка
lietuvis
6/30/1957
м 50 42-2:01.33
40-3:45.25 5
4:41.29
40 49 Algimantas Kartocius
Альгимантас Карточюс
lietuvis
6/11/1950
м 60 48-2:16.06
43-4:00.18 4 4:55.25
41 41 Aliaksandr Кrestinin
Александр Крестинин
rusas 3/24/1982
м 49-2:18.47
44-4:00.53 22 4:59.35
42
8 Maksim Balatsiany
Максим Болотяный
belarus 12/5/1980
м
22-1:37.33
39-3:40.21
5:01.12
43
40 Vytautas Čiuplys
Витаутас Чюплис
lietuvis 11/22/1941
м 60 45-2:07.43
41-3:50.33

5:01.55
44
28 Andrey Savchenko
Андрей Савченко
belarus
11/21/1969
м 40
25-1:43.04
42-3:59.00
5:02.59
45
55 Mikolas Krivcovas
Миколас Кривчовас
lietuvis 3/2/1988
м 41-2:01.06 45-4:03.00

5:03.23
46
31 Siarhei Sidarkevich
Сергей Сидоркевич
belarus 3/12/1964 м 40 50-2:18.47
46-4:04.00
5:03.49
47
10 Raman Asayevich
Роман Асаевич
belarus
3/5/1964
м 40 43-2:07.05
47-4:05.15
5:05.11
48
20 Aliaksandr Artsikhovich
Александр Арцукович
belarus 3/22/1972 м 40
46-2:10.19 48-4:06.42

5:06.48

GENERALINIS RĖMĖJAS:


RĖMĖJAI:

  • Azarto Technika
  • Maristika
  • Mineralinis vanduo Vytautas
  • Snaigė
  • Sanatorija Belorus
  • Vandens Parkas
  • Mineralinis vanduo Akvilė
  • Biurui plius - kanceliarinės prekės
  • SINLAB

INFORMACINIAI RĖMĖJAI: