Rejestracja

Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
W razie uczestnictwa po raz pierwszy w maratonie biegowym (42km 195m), prosimy poinformować o zawodach w bieganiu z dystansem ponad 10 km, w których Pan (-i) wziął(ęła) udział i ukończył(-a) bieg.
RequiredKonieczne jest wypełnienie

Lista uczestników

Imię (imiona)

Nazwisko

Data urodzenia

Płeć

Państwo

Miasto

Klub

1. Aleksandr Semukhin 1984.10.02
Male Belarus Minsk
#followminsk
2. Aliaksei
Radchanka
1978.10.25
Male
Belarus
Mazyr
Mazyr
3. Volga
Radchanka
1980.10.21
Female
Belarus
Mazyr
Mazyr
4. Kanstantsin
Sobal
1984.11.01
Male
Belarus
Mazyr
Amatar
5. Yuliya
Skiruk
1988.12.22
Female
Belarus
Polotsk
Follownovopolotsk
6. Iryna
Semukhina
1964.06.08
Female
Belarus
Svetlogorsk
n/a
7. Artyom
Zhdankov
1988.12.16
Male
Belarus
Minsk
n/a
8. Pavel
Iuchanka
1993.01.29
Male
Belarus
Minsk
RaceBase
9. Viktar
Bolsun
1973.02.27
Male
Belarus
Maladzechna
Region
10. Aliaksandr
Paulenka
1988.09.02
Male
Belarus
Minsk
n/a
11. Uladzislau
Uzki
1995.05.26
Male
Belarus
Minsk
n/a
12. Siarhei
Abidziyentau
1953.11.19
Male
Belarus
Marina Gorka
Zvezda
13. Jan Hus 1977.12.09 Male Slovakia Bratislava n/a
14. Edvard Junda 1973.11.22 Male Lithuania Vilnius Sky10
15. Vladas Nikolskis 1952.12.27 Male Lithuania Druskininkai n/a
16. Natallia Tsitsoryna 1976.10.26 Female Belarus Grodno "CKA"
17. Marcin Kierzkowski 1976.04.14 Male Poland Białystok Białostocka Sekta Biegaczy
18. Helge Magnus Erdal 1960.08.20 Male Norway Tysse Equinor
19. Piotr Stankiewicz 1979.08.10 Male Poland Białystok Grupa Szalonych Rowerzystów
20. Natallia Morozfva 1967.01.04 Female Belarus Grodno Grodnooblsport
21. Maksim Remezau 1980.09.17 Male Belarus Minsk Victoria
22. Ian Tidder 1965.02.12 Male United Kingdom London Wimbledon Windmilers
23. Yang Wen-Ying 1969.04.10 Female Taiwan Chiayi n/a
24. Chiang Te-Chuan 1968.04.03 Male Taiwan Chiayi n/a
25. Pavel Prudil 1966.03.22 Male Czech republic Karvina BK SAK Karvina
26. Tomas Miliauskas 1983.12.21 Male Lithuania Vilnius Vilniaus teritorinė ligonių kasa
27. Vadimas Makušinas 1977.06.30 Male Lithuania Panevėžys Vėtra
28. Dalius Čvertkauskas 1973.02.09 Male Lithuania Vilnius n/a
29. Valdas Šmaižys 1974.04.15 Male Lithuania Vilnius Inžinerija
30. Lina Abromaitytė-Šmaižė 1979.05.05 Female Lithuania Vilnius Inžinerija
31. Margarita Talaikovskaya 1986.05.12 Female Belarus Grodno n/a
32. Andrei Sidorenko 1976.06.09 Male Russia Kaliningrad n/a
33. Aleh Shabanau 1971.06.25 Male Belarus Minsk Kabanchik
34. Arkadiusz Osiak 1970.09.21 Male Poland Warsaw/Otwock Niezrzeszony
35. Andrei Fedarau 1980.08.23 Male Belarus Grodno Run4Fun
36. Egidijus Janiška 1967.07.16 Male Lithuania Vilnius Bėgimo klubas
37. Anton Ashurka 1981.05.10 Male Belarus Grodno Run4Fun
38. Maksim Dubrouski 1979.10.29 Male Belarus Minsk Victoria
39. Andrei Davidchyk 1987.03.10 Male Belarus Minsk n/a
40. Dzmitry Shot 1984.02.02 Male Belarus Skidel Skidel sugar factory
41. Ina Trubkina 1972.03.24 Female Belarus Minsk Amatar
42. Sven Kunkel 1965.02.07 Male Australia Figtree Kembla joggers
43. Raman Asayevich 1964.03.05 Male Belarus Minsk Amatar
44. Aleksej Vorobjov 1984.07.21 Male Belarus Grodno Run4Fun
45. Pavlo Bychenok 1974.04.20 Male Ukraine Chernihiv Chernihiv Runners
46. Aliaksei Kaliada 1990.03.15 Male Belarus Minsk n/a
47. Algimantas Kartočius 1950.11.06 Male Lithuania Vilnius Šviesos kariai
48. Henadzi Zhauronak 1972.09.20 Male Belarus Berezino Victoria
49. Yury Salodki 1964.05.06 Male Belarus Minsk Victoria
50. Alena Blokhina 1971.04.01 Female Belarus Minsk Victoria
51. Aliaksandr Yukevich 1983.08.16 Male Belarus Minsk deal.by
52. Valery Smotritsky 1988.07.14 Male Russia Moscow n/a
53. Arūnas Dubinskas 1974.08.21 Male Lithuania Vilnius LT
54. Kiryl Trafimau 1987.03.14 Male Belarus Grodno n/a
55. Yauheni Kandakou 1973.11.04 Male Belarus Grodno Ultrarun Veras
56. Aleksei Safonov 1980.07.11 Male Belarus Minsk Run4Fun
57. Martin Klerby Blomqvist 1984.07.28 Male Sweden Stockholm Stockholm
58. Aliaksandr Lianha 1989.05.05 Male Belarus Lida Run4Fun
59. Siarhei Nazhko 1960.09.11 Male Belarus Grodno Run4Fun
60. Rimantas Melnikas 1955.05.02 Male Lithuania Vilnius n/a
61. Boris Bogachev 1991.03.13 Male Belarus Minsk Davidko Club
62. Rolandas Silius 1968.02.05 Male Lithuania Vainutas Inzinerija
63. Mikalai Valodchanka 1960.08.04 Male Belarus Minsk Victoria
64. Ernestas Žentelis 1980.06.06 Male Lithuania Jonava Jonavos maratonas
65. Volha Lapko 1992.10.20 Female Belarus Minsk n/a
66. Benvenuti Paolo 1968.09.07 Male Italy Ravenna Paavo nurmi
67. Viktoryia Vaitsiuk 1989.02.26 Female Belarus Brest Irun
68. Gintarė Litvinavičienė 1973.12.17 Female Lithuania Jonava Jonavos maratonas
69. Maxim Kuzmin 1978.05.11 Male Russia Moscow Sport is in the air
70. Andrey Varava 1994.07.01 Male Belarus Minsk BeRunner
71. Yauheni Vianskevich 1986.11.05 Male Belarus Grodno Run4Fun
72. Bengt Lindgren 1947.04.10 Male Sweden Stockholm Vallentuna IK
73. Yauheni Vianskevich 1986.11.05 Male Belarus Grodno Run4Fun
74. Leif Karlsson 1963.08.07 Male Sweden Vastra Frolunda Solvikingarna
75. Barbro Paraniak 1956.12.09 Female Sweden Huddinge Team Skavsaret IF
76. Jan Paraniak 1950.10.11 Male Sweden Huddinge Team Skavsaret IF
77. Anton Solonets 1989.05.18 Male Belarus Minsk n/a
78. Yauheni Malkou 1983.11.17 Male Belarus Grodno Grodno
79. Saulius Litvinavičius 1973.09.06 Male Lithuania Jonava Maratonas
80. Liudmyla Isaieva 1982.04.15 Female Belarus Grodno n/a
81. Aliaksei Liavonau 1986.04.08 Male Belarus Soligorsk Region
82. Andrei Bohdan 1962.04.07 Male Belarus Popovichi 345
83. Anna Samuelsson 1967.03.03 Female Sweden Skoevde IFK Skövde FIK
84. Katsiaryna Kardunskaya 1983.09.20 Female Belarus Borisov S-Bor
85. Yauheni Shukaila 1984.09.15 Male Belarus Minsk n/a
86. Uladzimir Rusetski 1983.04.05 Male Belarus Mazyr n/a
87. Nicklas Gustafson 1966.02.19 Male Sweden Lysekil #nigusweden
88. Georgii Rud 1986.02.16 Male Russia Saint Petersburg Adidas runners
89. Piotr Silkin 1941.08.06 Male Lithuania Kretinga Paupis
90. Iryna Korshak 1988.01.10 Female Ukraine Chernihiv Chernihiv Runners
91. Pavlo Derkach 1985.04.04 Male Ukraine Chernihiv Chernihiv Runners
92. Maksim Zhdanovich 1987.12.14 Male Belarus Minsk n/a
93. Taha Elrefaey 1986.07.13 Male Egypt Tanta n/a
94. Raoul Bjorn 1962.09.06 Male Finland Jokela Telia Runners Finland
95. Artsemi Kalahryu 1993.11.06 Male Belarus Baranovichi Run4Fun
96. Elena Lobanova 1984.10.11 Female Belarus Minsk n/a
97. Andrii Kret 1986.09.17 Male Ukraine Ternopil n/a
98. Vitali Zhydzen 1982.01.31 Male Belarus Minsk RunSun
99. Mikhail Sukhavei 1991.12.29 Male Belarus Minsk Amatar
100. Uladzimir Halambouski 1971.03.18 Male Belarus Minsk n/a
101. Tadas Dumbrovas 1982.07.09 Male Lithuania Vilnius Sportuok.lt
102. Sviatlana Snitko 1981.09.19 Female Belarus Brest Amatar/Irun
103. Natallia Ilyuchyk 1989.06.18 Female Belarus Brest IrunBrest
104. Tadeusz Mieczyslaw Bednarzak 1958.01.01 Male Poland Siedlce Yulo Run Team Siedlce
105. Yauheni Autushka 1992.01.27 Male Belarus Minsk n/a
106. Jean-Jacques Marduel 1959.04.09 Male France Irigny Cascol
107. Dzianis Ustsinau 1976.11.15 Male Belarus Osipovichi n/a
108. Dzianis Khalko 1978.09.16 Male Belarus Grodno n/a
109. Gediminas Kinderis 1963.05.12 Male Lithuania Kaunas Kauno BMK
110. Yury Kalasouski 1981.12.20 Male Belarus Mahiliou Victoria
111. Aleksandras Karpinskis 1969.04.01 Male Lithuania Kaunas Kauno BMK
112, Yauheni Shauchenka 1989.05.13 Male Belarus Minsk n/a
113. Alena Shumik 1985.08.26 Female Belarus Brest n/a
114. Yuri Danilov 1977.10.14 Male Belarus Minsk Dovydko Running Club
115. Nikolay Smolko 1987.05.08 Male Belarus Minsk Victoria
116. Lena Eriksson 1978.07.10 Female Sweden Vaesteraas Marathonguiderna
117. Rimantas Ramanauskas 1954.06.18 Male Lithuania Vilkaviškis RKG
118. Aliaksandr Shyla 1987.07.16 Male Belarus Minsk Run4Fun
119. Andrei Vahin 1989.04.27 Male Belarus Belarus Victoria
120. Pavel Arlouski 1989.02.22 Male Belarus Baranovichi Begopavel
121. Valery Aniskevich 1975.04.02 Male Belarus Grodno Victoria
122. Valerijus Cvetkovas 1970.06.13 Male Lithuania Vilnius F.O.C.U.S. running
123. Andrei Kernazhytski 1981.03.04 Male Belarus Minsk n/a
124. Rodion Badak 1996.12.05 Male Belarus Minsk RunStudio
125. Volha Rezkaya 1983.12.11 Female Belarus Mozyr Rosynka
126. Sławomir Smoliński 1973.01.10 Male Poland Opole WKB Meta Lubliniec
127. Kasia Smolińska 1975.12.28 Female Poland Opole ZmierzymyCzas
128. Aliona Kanashevich 1987.12.14 Female Belarus Minsk n/a
129. Grzegorz Krycki 1971.10.29 Male Poland Debica Debica
130. Aliaksei Bardayeu 1990.01.27 Male Belarus Minsk RunStudio
131. Ruslan Tolkach 1984.10.07 Male Belarus Grodno n/a
132. Tatiana Cantarella 1973.03.14 Female Russia Moscow Niti Druzhby Minsk
133. Sergei Pisarevskii 1985.02.03 Male Russia Mytichi dRUNk
134. Ihar Biziuk 1956.05.13 Male Belarus Minsk Victoria
135. Pavel Vialichka 1982.10.11 Male Belarus Soligorsk n/a
136. Yury Khmialeuski 1974.07.12 Male Belarus Mazyr n/a
137. Oleksii Anushkevychus 1987.04.06 Male Lithuania Vilnius Sportuok
138. Michał Walczewski 1973.06.13 Male Poland Toruń WKB META Lubliniec
139. Andrei Semeneyeu 1978.02.14 Male Belarus Grodno n/a
140. Siarhei Vasiukovich 1973.04.23 Male Belarus Minsk n/a
141. Virgintas Stogevičius 1964.06.25 Male Lithuania Kaunas Bėgimo klubas
142. Katsiaryna Bybachkina 1990.06.14 Female Belarus Grodno Bibateam
143. Pavel Shafranovich 1980.06.22 Male Belarus Grodno Run4Fun
144. Donald Ying 1980.07.03 Male USA New York Don`s Overweight Runners Klub
145. Tautvydas Grabauskas 1977.06.30 Male Lithuania Kaunas K-READY.EU
146. Lars Wolf 1972.08.01 Male Denmark Karlslunde n/a
147. Baryslau Yaravy 1985.07.17 Male Belarus Grodno Run4Fun
148. Vadzim Simanau 1985.08.22 Male Belarus Minsk Improve
149. Pavel Vialichka 1982.10.11 Male Belarus Soligorsk n/a
150. Aliaksei Chamadanau 1983.08.18 Male Belarus Grodno Run4Fun
151. Kristina Kubilienė 1967.08.13 Female Lithuania Vilkaviškis Klubas RKG
152. Genadij Makusev 1959.07.28 Male Lithuania Vilnius Grant Thornton Baltic
153. Maryam Malashonak 1984.12.25 Female Belarus Minsk n/a
154. Dzmitry Lazovik 1980.09.02 Male Belarus Fanipol Run4Fun
155. Tadeusz Dziekonski 1950.08.29 Male Poland Białystok Juvenia Białystok
156. Siarhei Rusak 1985.10.30 Male Belarus Lida Maentak runners
157. Yahor Salauyou 1985.10.03 Male Belarus Lida Maentak runners
158. Raman Dalhou 1977.08.16 Male Belarus Grodno Run4Fun
159. Ivan Kishkel 1974.08.05 Male Belarus Grodno Run4Fun
160. Dmitriy Podlobko 1975.06.01 Male Belarus Gomel #Irun4JesusBY
161. Armantas Paulavičius 1984.11.03 Male Lithuania Vilnius n/a
162. Inesa Salkevich 1992.02.15 Female Belarus Novopolock Naftan
163. Mindaugas Garmus 1981.11.18 Male Lithuania Kaunas Kauno BMK
164. Henri D'andria 1950.07.10 Male France Roquevaire Parcourir le monde
165. Dzianis Kastsian 1977.07.03 Male Belarus Minsk AzSport
166. Stanislav Pisockij 1989.01.29 Male Lithuania Visaginas Vegan
167. Albert Veiksa 1962.05.11 Male Lithuania Visaginas Vegan
168. Szymon Babinski 1977.01.05 Male Poland Zabrze TRIdivision
169. Natallia Malinouskaya 1973.11.11 Female Belarus Minsk Victoria
170. Aliaksandr Bohan 1989.08.14 Male Belarus Grodno Run4Fun
171. Dzmitry Bohan 1992.03.12 Male Belarus Nesvizh Victoria
172. Mikhail Ebril 1976.10.30 Male Russia St.Petersburg ASICSFrontrunner
173. Pavel Kulech 1986.10.30 Male Belarus Vertelishki Run4Fun
174. Yuliya Hreid 1986.05.16 Female Belarus Minsk AzSport
175. Taras Telkovsky 1987.10.14 Male Belarus Minsk minskrun
176. Yury Drahun 1985.08.31 Male Belarus Minsk n/a
177. Siarhei Mikhalkin 1989.11.05 Male Belarus Novopolotsk Eridan/Naftan
178. Denis Kuzmenok 1979.06.27 Male Belarus Minsk n/a
179. Boris Rudlia 1966.02.02 Male Russia St.Peterburg SL Team
180. Aliaksandr Hlushkou 1980.02.17 Male Belarus Minsk Amatar
181. Hanna Piatrouskaya 1961.08.02 Female Belarus Grodno Run4Fun
182. Aliaksandr Piatrouski 1958.02.06 Male Belarus Grodno Run4Fun
183. Vyacheslav Tkachev 1958.01.24 Male Russia Kaliningrad Prussiy
184. Vadzim Simanau 1985.08.22 Male Belarus Minsk Improve
185. Yulia Zakrevskaya 1988.11.27 Female Russia Saint-Petersburg n/a

GENERALINIS RĖMĖJAS:


RĖMĖJAI:

  • Azarto Technika
  • Maristika
  • Sanatorija Belorus
  • Vandens Parkas
  • Mineralinis vanduo Akvilė
  • Biurui plius - kanceliarinės prekės
  • SINLAB

INFORMACINIAI RĖMĖJAI: