Rejestracja

Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
W razie uczestnictwa po raz pierwszy w maratonie biegowym (42km 195m), prosimy poinformować o zawodach w bieganiu z dystansem ponad 10 km, w których Pan (-i) wziął(ęła) udział i ukończył(-a) bieg.
RequiredKonieczne jest wypełnienie

Lista uczestników

Imię (imiona)

Nazwisko

Data urodzenia

Płeć

Państwo

Miasto

Klub

1. Kanstantsin Sobal 1984.11.01 Male Belarus Mozyr Amatar
2. Boris Bogachev 1991.03.13 Male Belarus Minsk n/a
3. Rimantas Ramanauskas 1954.06.18 Male Lithuania Vilkaviškis RKG
4. Kristina Kubilienė 1967.08.13 Female Lithuania Vilkaviškis RKG
5. Aleksej Vorobjov 1984.07.21 Male Belarus Grodno run4fun
6. Maksim Dubrouski 1979.10.29 Male Belarus Minsk Victoria
7. Arūnas Dubinskas 1974.08.21 Male Lithuania Vilnius Šviesos Kariai
8. Aleksandr Semukhin 1984.10.02 Male Belarus Minsk #followminsk
9. Aliaksandra Tapunova 1987.10.13 Female Belarus Minsk IRun
10. Aleksei Safonov 1980.07.11 Male Belarus Minsk run4fun
11. Valdas Šmaižys 1974.04.15 Male Lithuania Vilnius Inžinerija
12. Lina Abromaitytė-Šmaižė 1979.05.05 Female Lithuania Vilnius Inžinerija
13. Andrzej Strzałek 1963.06.15 Male Poland Warszawa n/a
14. Natallia Marozava 1967.01.04 Female Belarus Grodno Grodnooblsport
15. Anton Ashurka 1981.05.10 Male Belarus Grodno run4fun
16. Janusz Swider 1965.08.16 Male Poland Kwidzyn RUN-BIKE Travel Team
17. Vadimas Makušinas 1977.06.30 Male Lithuania Panevėžys Vėtra
18. Baryslau Yaravy 1985.07.17 Male Belarus Grodno run4fun
19. Czesław Sienkiewicz 1958.12.12 Male Poland Krotoszyn KS Krotosz Krotoszyn
20. Rafał Kiliański 1972.02.18 Male Poland Warszawa Trucht Tarchomin Team
21. Andrei Sidorenko 1976.06.09 Male Russia Kaliningrad n/a
22. Vasily Nesterov 1981.05.06 Male Russia Kaliningrad Amberman
23. Maksim Remezau 1980.09.17 Male Belarus Minsk Victoria
24. Karolina Maria Wasniewska 1980.08.27 Female Poland Radom Per Radom!
25. Radoslaw Stanislaw Fryczkowski 1970.09.15 Male Poland Radom Per Radom!
26. Grzegorz Arkadiusz Krawczyk 1975.11.16 Male Poland Radom Per Radom!
27. Algimantas Kartočius 1950.11.06 Male Lithuania Vilnius n/a
28. Saulius Litvinavicius 1973.09.06 Male Lithuania Jonava Maratonas
29. Natallia Malinouskaya 1973.11.19 Female Belarus Minsk Victoria
30. Philippe Waroux 1969.10.23 Male France Quiery Country club marathon
31. Vladas Nikolskis 1952.12.27 Male Lithuania Druskininkai n/a
32. Raman Asayevich 1964.03.05 Male Belarus Minsk Amatar
33. Justyna Olejniczak 1992.10.29 Female Poland Krotoszyn KS Krotosz Krotoszyn
34. Karol Olejniczak 1970.05.16 Male Poland Krotoszyn KS Krotosz Krotoszyn
35. Yury Salodki 1964.05.06 Male Belarus Minsk Victoria
36. Algirdas Medeikis 1979.02.07 Male Lithuania Šiauliai Bėgimo klubas
37. Henadzi Zhauronak 1972.09.20 Male Belarus Berezino Victoria
38. Mateusz Banaś 1986.08.21 Male Poland Katowice Night Runners
39. Ewelina Puchala 1986.01.04 Female Poland Katowice Da Vinci Team
40. Rimantas Melnikas 1955.05.02 Male Lithuania Vilnius J. Grigo akademija
41. Yury Kalasouski 1981.12.20 Male Belarus Mahiliou Victoria
42. Gintaras Pupininkas 1970.02.12 Male Lithuania Vilnius Vilniaus bėgimo klubas VBK
43. Krystsina Rulkevich 1991.11.09 Female Belarus Minsk Victoria
44. Maksim Znak 1981.09.04 Male Belarus Minsk Victoria
45. Kristine Vardanyan 1981.08.28 Female Armenia Minsk Victoria
46. Denis Kuzmenok 1979.06.27 Male Belarus Minsk IRun
47. Kiryl Trafimau 1987.03.14 Male Belarus Grodno n/a
48. Siarhei Abidziyentau 1953.11.19 Male Belarus Marina Gorka Zvezda
49. Viktoriya Lipnitskaya 1987.01.11 Female Belarus Minsk Irun
50. Mikalai Volodchanka 1960.08.04 Male Belarus Minsk Victoria
51. Vasiliy Levkovich 1984.05.07 Male Belarus Minsk Irun
52. Aliaksandr Paulenka 1988.09.02 Male Belarus Minsk n/a
53. Andrei Bohdan 1962.04.07 Male Belarus Minsk 345
54. Rafał Sójka 1974.04.03 Male Poland Gorzupia KS Krotosz Krotoszyn
55. Pavel Strashnov 1989.08.11 Male Russia Saratov n/a
56. Krzysztof Maciejewski 1982.07.25 Male Poland Krotoszyn KS Krotosz Krotoszyn
57. Yuri Danilov 1977.10.14 Male Belarus Minsk Minsk RunningTeam
58. Yauheni Loputs 1992.05.13 Male Belarus Baranovichi Run4Fun
59. Katsiaryna Loputs 1997.07.28 Female Belarus Baranovichi Run4Fun
60. Daniil Danik 1982.02.02 Male Belorus Logoisk Region
61. Aliaksei Radchanka 1978.10.25 Male Belorus Mazyr Mazyr
62. Volha Radchanka 1980.10.21 Female Belorus Mazyr Mazyr
63. Maksim Syravatkin 1989.02.10 Male Belorus Grodno Night City
64. Marcin Kierzkowski 1976.04.14 Male Poland Białystok Białostocka Sekta Biegaczy
65. Alexey Alexeev 1980.08.05 Male Belorus Minsk n/a
66. Natalie Stevens 1988.06.08 Female United Kingdom Lodnon n/a
67. Vladimir Korolev 1947.07.26 Male Russia Yaroslavl Amator
68. Viktar Bolsun 1973.02.27 Male Belarus Maladzechna Region
69. Aliaksandr Bohan 1989.08.1 Male Belarus Grodno Run4Fun
70. Iryna Semukhina 1964.06.08 Female Belarus Svetlogorsk n/a
71. Janusz Łuczyk 1979.05.29 Male Poland Warszawa Bóbr Tłuszcz
72. Aleksandras Karpinskis 1969.04.01 Male Lithuania Kaunas Lietuvos Kariuomenė
73. Aliaksandr Koshur 1988.12.17 Male Belarus Baranovichi Run4Fun
74. Artyom Zhdankov 1988.12.16 Male Belarus Minsk n/a
75. Virgintas Stogevičius 1964.06.25 Male Lithuania Kaunas Bėgimo klubas
76. Jesper Hahn Jensen 1967.06.15 Male Denmark Tjaereborg Klub100 Denmark
77. Bent Brian Andreasen 1966.05.20 Male Denmark Randers SO Klub100 Denmark
78. Vagn Allan Skov Kirkelund 1967.10.28 Male Denmark Aarhus N Klub100 Denmark
79. Alex Lundahl Hansen 1950.02.17 Male Denmark Veflinge Klub100 Denmark
80. Pavel Iuchanka 1993.01.29 Male Belarus Minsk RaceBase
81. Nikolay Sustavov 1959.12.17 Male Russia Omsk Bim
82. Iryna Semukhina 1964.06.08 Female Belarus Svetlogorsk n/a
83. Linas Kairaitis 1984.11.05 Male Lithuania Kaunas Stop Stop
84. Alex Lundahl Hansen 1950.02.17 Male Denmark Veflinge Klub100 Denmark
85. Giedrius Mockus 1973.12.12 Male Lithuania Kaunas Climbing club Kaunas
86. Kirill Fediov 1986.07.28 Male Belarus Grodno Run4Fun
87. Ihar Dolbik 1958.10.20 Male Belarus Minsk Run4Fun
88. Jacek Wojna 1977.08.08 Male Poland Chorzów Rysie
89. Ryszard Tyc 1960.09.23 Male Poland Kraków Rysie
90. Uladzislau Uzki 1995.05.26 Male Belarus Minsk n/a
91. Aliaksei Liavonau 1986.04.08 Male Belarus Soligorsk Region
92. Patrik Voicechovski 1999.12.08 Male Lithuania Vilnius n/a
93. Aliaksei Bardayeu 1990.01.27 Male Belarus Minsk irun
94. Artsemi Kalahryu 1993.11.06 Male Belarus Baranovichi Run4Fun
95. Ihar Biziuk 1956.05.13 Male Belarus Minsk Victoria
96. Alena Blokhina 1971.04.01 Female Belarus Minsk Victoria
97. Siarhei Matsko 1985.12.11 Male Belarus Grodno Grodnooblsport
98. Yuliya Skiruk 1988.12.22 Female Belarus Polotsk Follownovopolotsk
99. Yury Salodki 1964.05.06 Male Belarus Minsk Victoria
100. Tadeusz Dziekoński 1950.08.29 Male Poland Białystok Juvenia Białysto
101. Catharina van Dooren 1965.07.06 Female Netherlands Nijmegen n/a
102. Johannes (Twan) Belgers 1961.12.04 Male Netherlands Nijmegen AV Cifla
103. Vasily Barsukov 1986.05.02 Male Russia Zelenogradsk n/a
104. Alena Shumik 1985.08.26 Female Belarus Brest n/a
105. Thisa Wapass 1990.08.07 Female Estonia Tallinn n/a
106. Urmas Pihlak 1972.03.30 Male Estonia Tallinn Pihlak
107. Anatoly Nestsiarovich 1970.06.27 Male Belarus Baranovichi n/a
108. Sander Pihlak 1978.04.24 Male Estonia Tallinn Tallinn
109. Wojciech Machnik 1977.06.20 Male Poland Katowice 249challenge.com
110. Petr Druts 1982.05.09 Male Belarus Grodno n/a
111. Inesa Salkevich 1992.02.15 Female Belarus Novopolotsk Naftan
112. Nikita Chakhouski 1994.04.09 Male Belarus Mogilev n/a
113. Kiryl Zialenski 1991.07.16 Male Belarus Baranovichi Run4Fun
114. Natallia Tsitsoryna 1979.10.26 Female Belarus Grodno SKA
115. Justin Johns 1982.11.18 Male United States Houston n/a
116. Aliaksandr Shyla 1987.07.16 Male Belarus Minsk Run4Fun
117. Siarhei Vasiukovich 1973.04.23 Male Belarus Minsk n/a
118. Piotr Rahoisha 1976.06.11 Male Belarus Minsk Victoria
119. Roman Antoni Makul 1964.04.15 Male Poland Kwidzyn n/a
120. Denis Valdaitsau 1976.06.13 Male Belarus Grodno n/a
121. Kristina Vaidelinskienė 1982.07.28 Female Lithuania Šiauliai Bėgimo klubas
122. Andrei Fedarau 1980.08.23 Male Belarus Grodno Run4Fun
123. Vyacheslav Tkachev 1958.01.24 Male Russia Kaliningrad Prussiy
124. Mikhail Mitroshkin 1981.02.24 Male Russia Moscow FitFashion Active Club
125. Stanislaw Kazimierz Stasinski 1944.10.13 Male Poland Poznan KB Maniac Poznan
126. Anastasiya Zhyla 1994.03.02 Female Belarus Minsk n/a
127. Elena Makarevich 1978.05.01 Female Russia Moscow n/a
128. Pavel Kulesh 1986.10.30 Male Belarus Vertelishki Run4Fun
129. David Arutyunyan 1985.07.11 Male Estonia Tarty BIM
130. Nikolay Kildanovich 1968.05.25 Male Lithuania Šalčininkai Šalčia

GENERALINIS RĖMĖJAS:


RĖMĖJAI:

  • Azarto Technika
  • Maristika
  • Mineralinis vanduo Vytautas
  • Snaigė
  • Sanatorija Belorus
  • Vandens Parkas
  • Mineralinis vanduo Akvilė
  • Biurui plius - kanceliarinės prekės
  • SINLAB

INFORMACINIAI RĖMĖJAI: