Registracija

Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Pirmą kartą dalyvaujantiems maratono bėgime (42 km.195 m.) nurodyti ne mažiau kaip 10 km. bėgimo varžybų pavadinimą, kuriose Jūs dalyvavote ir baigėte distanciją?
RequiredBūtina užpildyti

* -Duomenys pildomi pagal pasą, lotyniškomis raidėmis.

DALYVIŲ SĄRAŠAS

 

Vardas

Pavardė

Gimimo data

Lytis

Šalis

Miestas

Klubas

1. Robert Harris 1960.06.01 Male United Kingdom Weston-Super-Mare runrabbitrun
2. Ramūnas Vilčinskas 1985.07.26 Male Lithuania Kaunas Kauno BMK
3. Dovydas Sankauskas
1978.10.13
Male
Lithuania
Vilnius
Vilniaus BK
4. Kampmeyer
Malte
1975.12.04
Male
Germany
Bramsche
Bramscher Rumläufer
5. Jan Kejsar 1978.01.20 Male Czech Republic Ceske Budejovice n/a
6. Edvard Junda 1973.11.22 Male Lihuania Vilnius Šviesos Kariai
7. Aliaksandr Leskavets 1990.01.29 Male Belarus Novopolotsk n/a
8. Yauhen Arzhanikau 1976.05.11 Male Belarus Minsk Run4Fun
9. Egidijus Juzonis 1983.09.20 Male Lithuania Vilnius Na, pagauk!
10. Yury Kalasouski 1981.12.20 Male Belarus Mahiliou Victoria
11. Vasili Lialeka 1982.12.31 Male Belarus Minsk Victoria
12. Deimantas Mitka 1972.03.19 Male Lithuania Vilnius Na, pagauk!
13. Brent Weigner 1949.08.19 Male USA Cheyenne Marathon Globetrotters
14. Ian J Berry-Bowers 1972.07.05 Male United Kingdom Salisbury Winchester & District AC
15. Natallia Malinouskaya 1973.11.19 Female Belarus Minsk Victoria
16. Ernestas Žentelis 1980.06.06 Male Lithuania Jonava Jonavos BK
17. Liudmila Osipava 1961.06.14 Female Belarus Minsk Victoria
18. Raman Asayevich 1964.03.05 Male Belarus Minsk Amatar
19. Maksim Remezau 1980.09.17 Male Belarus Minsk Victoria
20. Žydrūnas Baltrušaitis 1975.05.19 Male Lithuania Vilnius Na, pagauk!
21. Aliaksei Chamadanau 1983.08.18 Male Belarus Grodno Run4Fun
22. Marcin Neufeld 1978.05.24 Male Poland Gdynia Intel Runners
23. Siarhei Andrushkevich 1966.03.27 Male Belarus Grodno Run4Fun
24. Dmitry Marchenko 1981.08.16 Male Russia Kaliningrad Amberman
25. Aleksandr Semukhin 1984.10.02 Male Belarus Minsk Followminsk
26. Kiryll Fedziov 1986.07.28 Male Belarus Grodno Run4Fun
27. Pavel Strashnov 1989.08.11 Male Russia Saratov n/a
28. Sergey Aleshin 1980.06.17 Male Russia Moscow n/a
29. Karlis Caunitis 1976.01.12 Male Latvia Riga n/a
30. Ivan Kisialiou 1986.05.09 Male Belarus Minsk OC BSU
31. Aliaksandr Shyla 1987.07.16 Male Belarus Minsk Run4Fun
32. Povilas Ramoška 1957.06.30 Male Lithuania Vilnius Šviesos kariai
33. Pavel Iuchanka 1993.01.29 Male Belarus Minsk Run Point
34. Yauheni Kandakou 1973.11.04 Male Belarus Grodno tri.by
35. Vytautas Jurkus 1961.05.03 Male Lithuania Vilnius Na, pagauk!
36. Vitali Makhviyenia 1986.12.11 Male Belarus Minsk Legenda
37. Andrei Sidorenko 1976.06.09 Male Russia Kaliningrad n/a
38. Adam Reczuch 1974.12.25 Male Poland Wrocław 7 Kontynentów
39. Aliaksandr Koshur 1988.12.17 Male Belarus Baranovichi Run4Fun
40. Algirdas Džiaugys 1972.07.30 Male Lithuania Kaunas Lietuvos kariuomenė
41. Rimantas Melnikas 1955.05.02 Male Lithuania Vilnius J.Grigo bėgimo akademija
42. Evaldas Juodišius 1972.03.26 Male Lithuania Vilnius Na, pagauk!
43. Baryslau Yaravy 1985.07.17 Male Belorus Grodno Run4Fun
44. Dzianis Valdaitsau 1976.06.13 Male Belorus Grodno n/a
45. Heorhi Kvirykashvili 1990.01.03 Male Belorus Minsk Victoria
46. Mikhail Smolnikov 1984.02.29 Male Russia Perm n/a
47. Marius Dijokas 1981.12.23 Male Lithuania Vilnius No Limits
48. Uladzimir Miashechka 1977.05.18 Male Belorus Minsk Youcan
49. Leanid Anatska 1961.09.27 Male Belarus Lida Region
50. Siarhei Abidziyentau 1953.11.19 Male Belarus Marina Gorka Zvezda
51. Odyssey Delyanov 1979.12.08 Male Belarus Minsk Region
52. Dzmitry Herasimuk 1993.01.27 Male Belarus Minsk Victoria
53. Arūnas Dubinskas 1974.08.21 Male Lithuania Vilnius Šviesos Kariai
54. Sergei Lutcenko 1976.09.27 Male Russia Kaliningrad SK "KSTU"
55. Elena Lutsenko 1983.06.05 Female Russia Kaliningrad SK "KSTU"
56. Egor Zhukov 1995.08.22 Male Russia Kaliningrad SK "KSTU"
57. Artem Ilin 1997.01.31 Male Russia Kaliningrad SK "KSTU"
58. Vladas Nikolskis 1952.12.27 Male Lithuania Druskininkai n/a
59. Natalia Sokolova 1988.10.19 Female Russia Saint-Petersburg n/a
60. Piotr Smolenski 1969.01.25 Male Poland Warszawa Trucht Tarchomin Team
61. Sandra Valančauskaitė 1984.11.11 Female Lithuania Vilnius Amber CrossFit
62. Eugene Govzich 1991.07.09 Male Belarus Minsk n/a
63. Valdas Šmaižys 1974.04.15 Male Lithuania Vilnius VIP
64. Lina Abromaitytė Šmaižė 1979.05.05 Female Lithuania Vilnius BK Jonasmaratonas
65. Ruslan Tolkach 1984.10.07 Male Belarus Grodno n/a
66. Liudmila Kisialiova 1991.11.14 Female Belarus Minsk OC BSU
67. Simas Stasiukaitis 1986.06.29 Male Lithuania Panevėžys BK
68. Antonida Vasilyeva 1958.09.19 Female Russia Omsk KB Junost
69. Uladzimir Miashechka 1977.05.18 Male Belarus Minsk Youcan
70. Michal Caizl 1982.10.16 Male Czech Republic Brno n/a
71. Uladzimir Kalinkou 1952.03.19 Male Belarus Gomel SOQ
72. Yauheni Malkou 1983.11.17 Male Belarus Grodno RUN
73. Heorhi Ilyuchyk 1991.10.11 Male Belarus Pinsk n/a
74. Boris Bogachev 1991.03.13 Male Belarus Minsk Run
75. Anton Mihai 1993.10.24 Male Belarus Svetlogorsk Mig
76. Aliaksei Mihai 1996.06.04 Male Belarus Svetlogorsk Mig
77. Pavel Kavalenka 1988.02.23 Male Belarus Grodno n/a
78. Nadzeya Ilyuchyk 1993.05.19 Female Belarus Pinsk n/a
79. Algimantas Kartočius 1950.11.06 Male Lithuania Vilnius Šviesos kariai
80. Aliaksei Mihai 1996.06.04 Male Belarus Svetlogorsk Mig
81. Pavel Kavalenka 1988.02.23 Male Belarus Grodno n/a
82. Andrei Fedarau 1980.08.23 Male Belarus Grodno Run4fun
83. Aleksei Safonov 1980.07.11 Male Belarus Minsk Run4Fun
84. Andrei Volkau 1984.08.08 Male Belarus Minsk n/a
85. Mikalai Kuptsou 1993.12.18 Male Belarus Minsk NRC
86. Andrzej Debski 1976.08.21 Male Poland Białystok n/a
87. Boris Bogachev 1991.03.13 Male Belarus Minsk n/a
88. Andrei Zhytkevich 1985.02.09 Male Belarus Minsk offshop.by
89. Asta Adomaitytė 1986.02.24 Female Lithuania Vilnius Neko Runners
90. Joana Adomaitytė 1982.01.23 Female Lithuania Vilnius Neko Runners
91. Aliaksei Varonin 1996.01.10 Male Belarus Orsha n/a
92. Sarah Kyle 1970.12.15 Female Lithuania Vilnius n/a
93. Petr Druts 1982.05.09 Male Belarus Grodno n/a
94. Siarhei Vasiukovich 1973.04.23 Male Belarus Minsk n/a
95. Dzmitry Zdanovich 1990.10.08 Male Belarus Minsk n/a
96. Natalie Budeiko 1981.08.14 Female Belarus Minsk n/a
97. Viktar Bolsun 1973.02.27 Male Belarus Molodechno Region
98. Mykola Smyrnov 1991.01.13 Male Belarus Minsk n/a
99. Yauheni Nazarevich 1981.08.14 Male Belarus Grodno Adrenalin
100. Giedrius Daugmaudis 1983.02.23 Male Lithuania Vilnius Šviesos Kariai
101. Evgeny Hilchenko 1988.04.19 Male Belarus Leltchitsy Bytechs
102. Klaus Egedesoe 1966.02.09 Male Danmark Horsens 100 Marathon DK
103. Dmitry Slavashevich 1983.08.16 Male Belarus Minsk n/a
104. Vaiva Marcinkevičienė 1989.09.09 Female Lithuania Vilnius LTT
105. Aliaksei Drozd 1984.02.13 Male Belarus Mozyr Run4Fun
106. Saulius Litvinavicius 1973.09.06 Male Lithuania Jonava Maratonas
107. Algirdas Medeikis 1979.02.07 Male Lithuania Šiauliai Bėgimo klubas
108. Rain Vellerind 1965.08.25 Male Estonia Jüri Estonian Ultrarunners Team
109. Tatsiana Pechan 1988.01.21 Female Belarus Minsk Mikkeller Running Club
110. Alexey Kessel 1983.05.28 Male Belarus Minsk Run4Fun
111. Henry Biskup 1960.11.29 Male USA Addison ERC
112. Mikhail Sukhavei 1991.12.29 Male Belarus Minsk Amatar
113. Natallia Marozava 1967.01.04 Female Belarus Grodno Grodno Club
114. Richard Holmes 1949.11.13 Male USA Durham NC 100 Marathon Club
115. Arthur Brooks 1952.03.03 Male USA St Albans 100 Marathon Club
116. Algirdas Medeikis 1979.02.07 Male Lithuania Šiauliai Bėgimo klubas
117. Rain Vellerind 1965.08.25 Male Estonia Jüri Estonian Ultrarunners Team
118. Tatsiana Pechan 1988.01.21 Female Belarus Minsk Mikkeller Running Club
119. Tomas Miliauskas 1983.12.21 Male Lithuania Vilnius Vilniaus teritorinė ligonių k.
120. Irma Kelmelytė 1979.10.26 Female Lithuania Druskininkai/Vilnius Neko Runners
121. Aliaksandr Piatrouski 1958.02.06 Male Belarus Grodno Run4Fun
122. Rolandas Urbanavičius 1981.04.30 Male Lithuania Leipalingis n/a
123. Alena Paliashchuk 1982.07.13 Female Belarus Baranovichi Run4Fun
124. Aksana Zavaliuk 1969.07.22 Female Belarus Baranovichi Run4Fun
125. Sandra Naujalė 1982.04.03 Female Lithuania Druskininkai n/a
126. Aliaksandr Tsermeniou 1973.12.04 Male Belarus Grodno Run4Fun
127. Aliaksei Liavonau 1986.04.08 Male Belarus Soligorsk Irun
128. Aleksandras Karpinskis 1969.04.01 Male Lithuania   Lietuvos kariuomenė
129. Angela Arlouskaya 1972.09.13 Female Belarus Vitebsk PoleDeluxe
130. Pavel Hrabavets 1981.12.01 Male Belarus Gomel n/a
131. Rimantas Ramanauskas 1954.06.18 Male Lithuania Vilkaviškis RKG
132. Tarek Kholoussy 1979.05.06 Male USA Pottsville n/a
133. Artur Venis 1989.04.05 Male Belarus Brest Runners Club
134. Mikhail Lysenka 1986.11.29 Male Belarus Soligorsk n/a
135. Nadzeya Sarakapyt 1986.05.15 Female Belarus Minsk Amatar
136. Vaiva Marcinkevičienė 1989.08.09 Female Lithuania Vilnius triatlonotaure.lt
137. Esa Nieminen 1955.09.01 Male Finland Järvenpää Järvenpää
138. Timo Marjomäki 1965.02.26 Male Finland Kauhajoki 100mc.fi
139. Jorma Kurittu 1954.09.06 Male Finland Jyska Finnish 100+ Marathon Club
140. Volha Radchanka 1980.10.21 Female Belarus Mazyr n/a
141. Aliaksei Radchanka 1978.10.25 Male Belarus Mazyr n/a
142. Tadas Pultinavičius 1992.03.08 Male Lithuania Vilkaviškis BkJonasMaratonas
143. Henadzi Shkuruk 1986.08.29 Male Belarus Brest Brest Run
144. Pavel Belousov 1974.02.02 Male Belarus Minsk Victoria
145. Aliaksandr Zayac 1978.09.10 Male Belarus Baranovichi n/a
146. Igor Zinoviev 1966.11.19 Male Belarus Minsk n/a
147. Alena Shumik 1985.08.26 Female Belarus Brest n/a
148. Yauheni Bystrou 1992.01.27 Male Belarus Minsk n/a
149. Mikalai Nikifarchuk 1981.12.17 Male Belarus Minsk n/a
150. Piotr Rahoisha 1976.06.11 Male Belarus Minsk Victoria
151. Yauheni Shunkevich 1979.02.08 Male Belarus Minsk Victoria
152. Kiryl Trafimau 1987.03.14 Male Belarus Grodno n/a
153. Andrei Shalahinau 1981.12.05 Male Belarus Grodno Run4Fun
154. Diederik Aarts 1971.03.31 Male Poland Warsawa Izabelin Runners
155. Anton Kiryienka 1989.09.30 Male Belarus Gomel n/a
156. Yuliya Khrapik 1985.07.24 Female Belarus Baranovichi Run4Fun
157. Vasily Nesterov 1981.05.06 Male Russia Kaliningrad Amberman
158. Vadzim Zhydovich 1984.04.26 Male Belarus Minsk Run4Fun
159. Vadimas Makušinas 1977.06.30 Male Lithuania Panevėžys n/a
160. Raman Katolikau 1985.06.05 Male Belarus Minsk XTrail Team
161. Aliaksandr Radzivonchyk 1985.10.06 Male Belarus Baranovichi Run4Fun
162. Kristine Vardanyan 1981.08.28 Female Belarus Minsk Victoria
163. Aleh Kashanski 1980.12.01 Male Belarus Nesvizh Victoria
164. Viktar Kuzmin 1986.09.15 Male Belarus Brest Brest Run
165. Vladimir Bochanov 1946.02.27 Male Belarus Minsk n/a
166. Maksim Dubrouski 1979.10.29 Male Belarus Minsk #FreshRun
167. Aliaksei Zubik 1977.02.04 Male Belarus Minsk n/a
168. Linas Norkevičius 1974.04.27 Male Lithuania Šiauliai Atomic
169. Jame Manford 1945.08.02 Male United Kingdom Warkworth 100 Marathon Club
170. Oleg Lukinov 1985.09.12 Male Latvia Riga Eternal Running Party
171. Virgintas Stogevičius 1964.06.25 Male Lihuania Kaunas Begimo klubas
172. Valeerioo Pilastro 1957.08.22 Male Italia Vicenza Atletica Vicenttina FIDAL
173. Ivan Iakovykh 1986.06.14 Male Russia Kaliningrad Amberman
174. Roman Kołtysz 1981.12.20 Male Poland Myszków Myszków
175. Inesa Salkevich 1992.02.15 Female Belarus Novopolotsk Naftan
176. Henadzi Zhauronak 1972.09.20 Male Belarus Berezino Victoria
177. Valery Aniskevich 1975.04.02 Male Belarus Grodno Victoria
178. Dzmitry Yarashevich 1985.08.01 Male Belarus Pinsk Run4Fun
179. Alesia Lebiadzevich 1992.03.21 Female Belarus Minsk n/a
180. Yuliya Lisina 1972.07.05 Female Belarus Grodno Grodno
181. Siarhei Patsouski 1984.09.21 Male Belarus Pinsk Run4Fun
182. Edvardas Linkevičius 1963.02.16 Male Lithuania Kaunas Jonavos Maratonas
183. Ihar Neudah 1972.06.17 Male Belarus Pinsk Run4Fun
184. Mindaugas Garmus 1981.11.18 Male Denmark Hedehusene 100 Marathon Club
185. Artsiom Belmach 1994.05.13 Male Belarus Baranovichi Run4Fun
186. Oleg Chernov 1961.06.19 Male Russia Solnecnegorsk BIM
187. Artsiom Belmach 1994.05.13 Male Belarus Baranovichi Run4Fun
188. Oleg Chernov 1961.06.19 Male Russia Solnecnegorsk BIM
189. Natallia Kviatkouskaya 1989.07.10 Female Belarus Minsk XTrail Team
190. Ivan Kishkel 1974.08.05 Male Belarus Grodno Grodno
191. Irmantas Janušauskas 1969.08.15 Male Lithuania Klaipėda Herbalife

GENERALINIS RĖMĖJAS:


RĖMĖJAI:

  • Azarto Technika
  • Maristika
  • Mineralinis vanduo Vytautas
  • Snaigė
  • Sanatorija Belorus
  • Vandens Parkas
  • Mineralinis vanduo Akvilė
  • Biurui plius - kanceliarinės prekės
  • SINLAB

INFORMACINIAI RĖMĖJAI: