Registracija

Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Pirmą kartą dalyvaujantiems maratono bėgime (42 km.195 m.) nurodyti ne mažiau kaip 10 km. bėgimo varžybų pavadinimą, kuriose Jūs dalyvavote ir baigėte distanciją?
RequiredBūtina užpildyti

* -Duomenys pildomi pagal pasą, lotyniškomis raidėmis.

DALYVIŲ SĄRAŠAS

Vardas

Pavardė

Gimimo data

Lytis

Šalis

Miestas

Klubas

1. Kanstantsin Sobal 1984.11.01 Male Belarus Mozyr Amatar
2. Boris Bogachev 1991.03.13 Male Belarus Minsk n/a
3. Rimantas Ramanauskas 1954.06.18 Male Lithuania Vilkaviškis RKG
4. Kristina Kubilienė 1967.08.13 Female Lithuania Vilkaviškis RKG
5. Aleksej Vorobjov 1984.07.21 Male Belarus Grodno run4fun
6. Maksim Dubrouski 1979.10.29 Male Belarus Minsk Victoria
7. Arūnas Dubinskas 1974.08.21 Male Lithuania Vilnius Šviesos Kariai
8. Aleksandr Semukhin 1984.10.02 Male Belarus Minsk #followminsk
9.
Aliaksandra Tapunova 1987.10.13 Female Belarus Minsk IRun
10. Aleksei Safonov 1980.07.11 Male Belarus Minsk run4fun
11. Valdas Šmaižys 1974.04.15 Male Lithuania Vilnius Inžinerija
12. Lina Abromaitytė-Šmaižė 1979.05.05 Female Lithuania Vilnius Inžinerija
13. Andrzej Strzałek 1963.06.15 Male Poland Warszawa n/a
14. Natallia Marozava 1967.01.04 Female Belarus Grodno Grodnooblsport
15. Anton Ashurka 1981.05.10 Male Belarus Grodno run4fun
16. Janusz Swider 1965.08.16 Male Poland Kwidzyn RUN-BIKE Travel Team
17. Vadimas Makušinas 1977.06.30 Male Lithuania Panevėžys Vėtra
18. Baryslau Yaravy 1985.07.17 Male Belarus Grodno run4fun
19. Czesław Sienkiewicz 1958.12.12 Male Poland Krotoszyn KS Krotosz Krotoszyn
20. Rafał Kiliański 1972.02.18 Male Poland Warszawa Trucht Tarchomin Team
21. Andrei Sidorenko 1976.06.09 Male Russia Kaliningrad n/a
22. Vasily Nesterov 1981.05.06 Male Russia Kaliningrad Amberman
23. Maksim Remezau 1980.09.17 Male Belarus Minsk Victoria
24. Karolina Maria Wasniewska 1980.08.27 Female Poland Radom Biegiem Radom!
25. Radoslaw Stanislaw Fryczkowski 1970.09.15 Male Poland Radom Biegiem Radom!
26. Grzegorz Arkadiusz Krawczyk 1975.11.16 Male Poland Radom Biegiem Radom!
27. Algimantas Kartočius 1950.11.06 Male Lithuania Vilnius n/a
28. Saulius Litvinavicius 1973.09.06 Male Lithuania Jonava Maratonas
29. Natallia Malinouskaya 1973.11.19 Female Belarus Minsk Victoria
30. Philippe Waroux 1969.10.23 Male France Quiery Country club marathon
31. Vladas Nikolskis 1952.12.27 Male Lithuania Druskininkai n/a
32. Raman Asayevich 1964.03.05 Male Belarus Minsk Amatar
33. Justyna Olejniczak 1992.10.29 Female Poland Krotoszyn KS Krotosz Krotoszyn
34. Karol Olejniczak 1970.05.16 Male Poland Krotoszyn KS Krotosz Krotoszyn
35. Yury Salodki 1964.05.06 Male Belarus Minsk Victoria

GENERALINIS RĖMĖJAS:


RĖMĖJAI:

  • Azarto Technika
  • Maristika
  • Mineralinis vanduo Vytautas
  • Snaigė
  • Sanatorija Belorus
  • Vandens Parkas
  • Mineralinis vanduo Akvilė
  • Biurui plius - kanceliarinės prekės
  • SINLAB

INFORMACINIAI RĖMĖJAI: