Prasidėjo registracija į IX Tarptautinį Draugystės maratoną „Gardinas - Druskininkai“!

Mieli Draugai,

Tarptautinio Draugystės maratono organizacinis komitetas skelbia registracijos pradžią į tapvalstybinį IX tarptautinį Draugystės maratoną „Gardinas-Druskininkai  2019“. Projektas vykdomas abiejų valstybių Lietuvos ir Baltarusijos valstybių teritorijose.

Nepraleiskite progos tapti šio unikalaus projekto dalyviu, pasinerti į šventinę, nepakartojamą ir įsimintiną sportinę atmosferą, įrašyti savo vardą į abiejų valstybių maratonų istoriją ir pasiekti savo asmeninį rekordą. Primename, kad trasa išmatuota ir sertifikuota Europos lengvosios atletikos federacijos.

2019 metų IX Tarptautinis Draugystės maratonas startuoja liepos 14 dieną (sekmadienį) 8.00 val. vietos laiku Gardino mieste (Baltarusijos Respublika) ir finišuoja Druskininkuose (Lietuvos Respublika). Dalyvių registracija liepos 13 dieną (šeštadienį) nuo 12.00 iki 20.00 val. vietos laiku Gardine (Baltarusija). Registracijos buveinės adresas: Kommunalnaya g. 3a, Gardinas (Baltarusija), centrinis įėjimas valstybinėje įstaigoje „Olimpinis ledo ritulio rezervinis centras“ (Ledo rūmai).
Miestas Druskininkai – tai tarptautinės gydyklos praeityje ir dabar. Tai šiuolaikinis, nepakartojamas ir pats moderniausias kurortas Lietuvoje. Nedidelis ir jaukus miestelis, apjuostas mėlyna Nemuno upės juosta  ir skestatis žaliuojančių pušų miškų masyve. Savo peizažais jis neabejotinai Jus nustebins ir sužavės.
Gardinas – vienas pačių seniausių Baltarusijos miestų, turtingas savo istorija ir teisėtai galis save vadinti muziejum po atviru dangumi. Šio miesto istorija labai įdomi. Tai atsispindi miesto architektūroje o dabartinis centras panašus į daugelį centrų Europoje.

Be abejonės, sunku būtų keliais žodžiais papasakoti Jums apie šiuos du nuostabius pasienio miestus ir ar to reikia? Geriau viską pamatyti savo akimis.

Maratono organizatoriai linki Jums stiprios sveikatos ir sėkmės dalyvaujant mūsų projekte!

GENERALINIS RĖMĖJAS:


RĖMĖJAI:

  • Azarto Technika
  • Maristika
  • Sanatorija Belorus
  • Vandens Parkas
  • Mineralinis vanduo Akvilė
  • Biurui plius - kanceliarinės prekės
  • SINLAB

INFORMACINIAI RĖMĖJAI: