Rekomendacijos VI Tarptautinio Draugystės maratono „DRUSKININKAI – GARDINAS 2016“ dalyviams

2016 m. liepos 09 diena (šeštadienis)

2016 m. liepos 09 dieną maratono dalyviams būtina atvykti į Druskininkus (Lietuvos Respublika) nuo 12.00 val. iki 20. 00 val. ir praeiti registraciją, kurios metu bus išdalinta startiniai numeriai, žiogeliai, beidžas, reklaminė medžiaga ir t.t.

Dalyvių registracija vyks adresu: Vilniaus alėja 24, Druskininkai, Lietuva

Su savimi būtina turėti:
- pasą su galiojančia maratono vykdymo metu viza įvažiavimui į Baltarusijos ir Lietuvos Respublikas;
- tarptautinį kelionės rizikos draudimo polisą.
- medicininės įstaigos pažymą apie sveikatos būklę ir leidimą dalyvauti maratone;
- startinio mokesčio apmokėjimo kvito kopiją.

Atvykęs į registracijos vietą dalyvis užpildo dalyvio kortelę, kurioje pasirašo, kad prisiima asmeninę atsakomybę už sveikatos būklę maratono vykdymo metu.

Registracijos metu dirbs medicinos, pasienio ir muitinės, draudimo tarnybos, kurios, esant reikalui, gali pareikalauti papildomų dokumentų, teiks konsultacinę pagalbą.

2016 m. liepos 10 diena (sekmadienis)

Dalyviai 2016 m. liepos 10 dieną į starto vietą privalo atvykti nuo 6.30 iki 7.20 valandos (vietos laiku) ir praeiti pasienio bei muitinės tarnybų patikrą. Organizatorių nustatyta teritorija yra laikina pasienio bei muitinės kontrolės zona. Praėjus kontrolę iš šios zonos pasišalinti galima tik su pasienio arba muitinės pareigūno leidimu. Nustatytoje teritorijoje bus įrengtos persirengimo vietos, veiks tualetai ir bus galima daryti apšilimą.

Praeinant pasienio ir muitinės kontrolę dalyvis privalo turėti:
- pasą su galiojančia viza maratono vykdymo metu įvažiavimui į Baltarusijos ir Lietuvos Respublikas;
- tarptautinį kelionės rizikos draudimo polisą;
- medicininės įstaigos pažymą apie sveikatos būklę ir leidimą dalyvauti maratone;
- startinį numerį;
- asmeninius daiktus.

Dalyviai, praeidami pasienio kontrolės patikrą, savo pasus atiduoda pasienio kontrolės pareigūnui. Pasai dalyviui grąžinami atinkamų tarnybų pareigūnų finišavus.

Dalyviai preidami muitinės kontrolės patikrą savo daiktus priduoda į lydintį dalyvius autobusą. Prie asmeninių daiktų yra pritvirtinamas dalyvio numeris ir jie grąžinami atitinkamų tarnybų dalyviui finišavus. Pridavus asmeninius daiktus sugrįžti prie jų bus draudžiama.

Dalyvis privalo pasienio ir muitinės kontrolę praeiti nuo 6.30 iki 7.30 valandos vietos laiku.

7.50 val. visi dalyviai su sportine forma ir numeriais dar kartą registruojami ir stoja prie starto linijos, dalyvaujant pasienio, muitinės pareigūnams bei organizatoriams. Nuo 7.50 iki 8.00 valandos dalyvis neturi teisės palikti starto koridoriaus.

8.00 valandą duodamas startas.

Dalyviai savo startinius numerius turi pritvirtinti taip, kad jie matytųsi organizatoriams, pasienio bei muitinės pareigūnams. Dalyvis neturi teisės nusiimti numerio maratono metu arba perduoti jį kitiems asmenims. Dalyviams ir komandos nariams draudžiama naudotis riedančiomis priemonėmis (dviračiais, riedučiais ir t. t.), asmeniniu eskortu, vedžioti šunis. Maratono dalyviams giežtai draudžiama be teisėjų leidimo nukrypti nuo bėgimo trasos. Pažeidęs minėtus reikalavimus dalyvis diskvalifikuojamas.

Be teisėjų leidimo maratono dalyviui griežtai draudžiama pasitraukti iš trasos.

Už minėtą pažeidimą dalyvis bus diskvalifikuojamas.

Maratono dalyviai bėga tik pagal organizatorių patvirtintą trasą ir neturi teisės nuo jos nukrypti. Tais atvejais, kai dalyvis negali testi maratono jis apie tai įspėja teisėjus ir organizatorius artimiausiame punkte, sulaukia lydinčio autobuso, kuris važiuoja paskui paskutinį maratono dalyvį ir įsėda į jį. Savališkais ar kitais sprendimais dalyvis negali nukrypti nuo trasos, jis privalo kirsti sieną jeigu ne bėgant tai autobusu, nes jo lauks pasienio bei muitinės pareigūnų patikra Gardine.

Maratono trasoje atžymos išdėstytos sekančia tvarka: 1, 5, 10, 15, 20, 21.1 (pusė maratono) 25, 30, 35, 40 ir maitinimo punktai 5, 10, 15, 18, 20, 23, 25, 28, 30, 33, 35, 38, 40 kuriuose bus vanduo, energetinis gėrimas ir vaisiai.

20 ir 30 kilometre veiks biotualetai, trasoje dirbs trys greitosios pagalbos automobiliai su aptarnaujančiu personalu ir viena iš jų vyks paskui paskutinį dalyvį.

Viso maratono metu būkime budrūs nes kai kuriose trasos vietose automobilių eismas bus ribojamas dalinai. Visoje trasoje dirbs pasienio ir policijos pareigūnai, tačiau visi būkime atidūs ir budrūs.

Finišavus Gardine, Olimpinis ledo ritulio rezervinis centras (Ledo rūmai), (Baltarusijos Respublika) dalyvis praeina pasienio bei muitinės tarnybų patikrą, atgauna pasą, naudojasi persirengimo kambariais ir dušais, kurie randasi centrinis įėjimas valstybinėje įstaigoje „Olimpinis ledo ritulio rezervinis centras“ (Ledo rūmai), Kommunalnaya g. 3a, Gardinas teritorijoje.  Po to dalyviai sugrįžta prie scenos, kur vyks nugalėtojų bei prizininkų apdovanojimas. Dalyviai, tapę nugalėtojais bei prizininkais absoliučioje kategorijoje taip pat įvairių amžiaus grupių prizininkai prieš atsiimant apdovanojimus pasirašo organizatorių pateiktuose išlaidų žiniarasčiuose, kituose dokumentuose. Organizatoriai, esant galimybei,
papildomai gali įsteigti specialius prizus maratono dalyviams. Apdovanojimų pradžia 14.00 val.

Finišavusiems maratono dalyviams kavinėje „Arena“, Centrinis sporto kompleksas „Neman“ nuo 13.00 iki 15.00 valandos šventiniai pietūs.

Organizatoriai savo transportu veža dalyvius iš Gardino į Druskininkus.

Liepos 10 dieną autobuso išvykimas – pagal susitarimą. Kitais atvejais dalyviai vyksta savo lėšomis ir savo transportu.

Oficialūs maratono rezultatai ir informacija bus skelbiama oficialiame DRAUGYSTĖS MARATONO „DRUSKININKAI - GARDINAS 2016“ tinklalapyje – www.draugystesmaratonas.lt

GENERALINIS RĖMĖJAS:


RĖMĖJAI:

  • Azarto Technika
  • Maristika
  • Mineralinis vanduo Vytautas
  • Snaigė
  • Sanatorija Belorus
  • Vandens Parkas
  • Mineralinis vanduo Akvilė
  • Biurui plius - kanceliarinės prekės
  • SINLAB

INFORMACINIAI RĖMĖJAI: